Czy elektryczne nianie mają kamerę?

gregory

Użytkownik

#2015-01-12 11:00:04 
Witam, czy ktoś mi może powiedziec czy elektryczne nianie mają kamerkę czy musze dokupowac oddzielnie? Oprocz nasłuchu chciałbym mieć tez podgląd w ciemności, wiec zalezy mi nie na zwykłej kamerze która nic nie zobaczy ale na specjalnej. Prosze o odpowiedzi.

oksana

Użytkownik

#2016-09-13 01:39:55 
Znalazłam nianię z kamerą nocną w sklepie internetowym kiedy rozglądałam się za zabawkami edukacyjnymi dla 2-latków może ta wskazówka jakoś ci pomoże zawęzić poszukiwania. W kazdym razie nie wszystkie nianie maja kamerki, musisz szukac takich z konkretna mozliwoscią widzenia w nocy. Nie jest to duży koszt a zdecydowanie polecam bo bardzo ułatwia życie, pozdrawiam.

Palomea

Użytkownik

#2016-09-13 03:31:15 
Widzę że troche sie znasz na tych sprawach, wiec moze podpowiesz mi jakiej firmy domową bujaczke dla dziecka kupić?

oksana

Użytkownik

#2016-09-13 06:02:23 
Nie wiem czy mamy na myśli to samo ale ja kupiłam niedrogą bujaczkę Fisher Price bo mam zaufanie do tej firmy i wiem że dziecko nie zrobi sobie krzywdy zadnym elementem, ani tez nic sie nie oberwie. Polecam kupić też jakieś maty edukacyjne dla dziecka bo są fajnym pomysłem na spędzanie czasu i zajęcie dziecka czymś mądrym.

gregory

Użytkownik

#2016-09-13 08:50:31 
Bardzo dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015