Co sądzicie o firmie ROTECO?

Węgorz_elektryczny

Użytkownik

#2015-06-22 13:57:34 
w szkole będziemy wymieniac wykładzine i potrzebna byłaby mi jakas solidna firma, która dostarczyłaby mi antypoślizgowej wykładziny, zeby dzieciaki się nie ślizgały i nie przewracały na holu, słyszałem, ze w stolicy wykładziny od firmy ROTECO można kupić bardzo tanio, co sadzicie o tej firmie, warto tam kupować? Można tam liczyc na jakieś rabaty, bo to ważne dla budżetówki?

moskwicz

Użytkownik

#2016-09-18 23:38:52 
ej ty już chcesz oszczędzać, a potem te szkoły tak wygladaja, obdrapane i nieładne. jest zimno bo okna są nieszczelne, a płaci się dużo za ogrzewanie, bo sie ogrzewa przy nieszczelnych oknach, nic dzwnego ze dzieciaki potem nie chca chodzic do takiej szkoły.

HalinaKuźniar

Użytkownik

#2016-09-19 00:29:58 
Ty to chyba masz jakieś wspomnienia nieprzyjemne rodem z PRLu teraz to szkoły sie remontuje, nie to co kiedyś, obecnie szkoły są w bardzo nowoczesnych budynkach jest bardzo ładnie i estetycznie az milo popatrzeć, wiem bo ostatnio byłam u wnuka na wywiadówce, a oszczędzać to i tak trzeba.

ciastolinna

Użytkownik

#2016-09-19 01:41:48 
Dobra dobra, pytanie nie było o stan polskich szkoł tylko o konkretną firmę. Ja tam co prawda firmy nie mam ale kupowałam u nich do sypialni gustowną wykładzinę w katowickim oddziale firmy i jestem bardzo zadowolona, mozesz tam zamowic wykładzinę na indywidualne zamówienie szybko i tanio, naprawdę warto.

boxer

Użytkownik

#2016-09-19 02:43:26 
No tak, ale główna specjalnoscia firmy jest sprzedaż wykładzin do szkół, szpitali czy biur, wiem bo sam zamawiałem taką najwyższej jakości okładzinę z Opola, w szkole polecam założyc wykładzine z pcv, zresztą porozumiej się z pracownikami firmy oni najlepiej ci doradza i poinformują o ewentualnych rabatach.

Węgorz_elektryczny

Użytkownik

#2016-09-19 04:38:19 
o fajnie, z tego co mowicie firma ma wile oddziałów a tak z ciekawości gdzie jest główna siedziba firmy ktos wie?

ciastolinna

Użytkownik

#2016-09-19 05:26:03 
już ci mówie, główna siedziba jest w Poznaniu ale firma ma kilkanaście oddziałów w calej Polsce, na stronie internetowej wykladziny.net znajdziesz wszystkie namiary i zapoznasz się z kompleksowa oferta firmy, możesz tez kliknąć w zakładkę do konkretnego oddziału, np. kieleckiego http://www.wykladziny.net/kontakt/23/wykladziny-podlogowe-kielce i tam zanjdziesz formularz kontakowy, popros tez o szczegółowa wycenę.

Węgorz_elektryczny

Użytkownik

#2016-09-19 06:04:21 
dzeki wszystkim za odpowiedzi i pomoc, trzmajcie się pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015