Torby z nadrukiem

Katjusza

Użytkownik

#2015-06-22 16:07:19 
Witam wszystkich forumowiczów. W co pakujecie zakupy? Preferujecie chodzenie na zakupy już z własną torbą, wielokrotnego użytku, czy też wolicie nie zawracać sobie tym głowy i kupować reklamówki na bieżąco? A jakie zdanie macie o torbach z nadrukiem? Są one fajnym pomysłem wyłącznie dla właścicieli firm, czy też dla prywatnych osób? Jak sądzicie? Czekam na Wasze odpowiedzi, pozdrawiam, Hanka.

zawszeTwoja

Użytkownik

#2016-09-22 09:38:55 
Cześć Hania, strasznie mi się podoba to imię, chyba nazwę tak córkę :).

Palomea

Użytkownik

#2016-09-22 12:00:47 
Ja jestem zwolenniczką bawełnianych toreb ekologicznych z nadrukiem. Ja myślę że już sam ich wygląd zachęca ludzi do prowadzenia ekologicznego trybu życia. Mnie na przykład rozczulają grafiki w kwiatki, a te w owoce uważam za urocze, ładne ale też często robiące apetyt na podwieczorek :). Mam torbę w pomarańcze, i noszę ją zawsze na zakupy. Torby z nadrukiem są też często stosowane przez właścicieli firm jako nośniki reklamy. Gdybym miała firmę, sama bym tak czyniła.

ciastolinna

Użytkownik

#2016-09-22 12:23:20 
Mam firmę i też mam logo na reklamówkach firmowych. Myślę, że to naturalna forma reklamy, stosowana nawet przez największe sieciówki. Sklep internetowy Wopak.eu to miejsce, gdzie zaopatruję się w tego rodzaju nośniki reklamy.

HalinaKuźniar

Użytkownik

#2016-09-22 12:43:22 
Nie stosuję toreb z nadrukiem, ale zamiast tego w mojej firmie zawsze jest miejsce na foliopaki sklep internetowy wopak.eu jest dobrym miejscem na zakup kopert foliowych, jeśli zależy nam nie tylko na cenie, ale także na dobrej jakości produktów. W tym sklepie istnieje takie połączenie, dlatego jestem jego fanką :).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015