Sprawdzona i rzetelna firma od tłumaczeń.

ciastolinna

Użytkownik

#2015-06-22 16:02:00 
Hej wszystkim. Piszę do was z takim problemem ponieważ mam stałe zlecenia na tłumaczenia dokumentów a nie wiem komu to zlecić. Są to tłumaczenia wewnątrz firmy ale ostatni nasz tłumacz niestety nie przykładał się do tego i przez to mieliśmy sporo problemów. Dajcie mi namiary na kogoś fachowego do bólu.

Palomea

Użytkownik

#2016-09-28 02:56:45 
To ciężko jest tak zweryfikować każdą jedną firmę czy czasem gdzieś po drodze nie zrobi jakiegoś błędu. Obok lokal ma jeden tłumacz języka angielskiego technicznego to mogę ci do niego wysłać namiary. Firma z tego co wiem to bardzo rzetelna ale nie da się tego do końca potwierdzić dopóki sam nie sprawdzisz :)

Kryspin

Użytkownik

#2016-09-28 03:49:07 
Robiłem kiedyś taki ranking firm o tym profilu i biorąc pod uwagę wszystkie statystyki to jest kilka takich firm które górują w tej branży. Wysłałem właśnie na pw link do mojej strony gdzie możesz sobie poczytać więcej o tym i zobaczyć kto faktycznie jest warty uwagi ;)

boxer

Użytkownik

#2016-09-28 06:16:15 
Jakiś czas temu tłumaczyłem kilka rzeczy na studia i korzystałem z usług firmy ze strony internetowej http://tlumaczenia-langea.pl/. Powiem tak, nawet po sprawdzeniu przez profesora nie było tam żadnych błędów no a kto jak kto, ale raczej profesor języka angielskiego wiedział by gdyby coś było nie tak :) Polecam bo jest to jedyna firma do której zanoszę swoje rzeczy ze świętym spokojem.

zawszeTwoja

Użytkownik

#2016-09-28 08:38:37 
Słyszałam o tej firmie wiele dobrych opinii i sama tam zlecałam tłumaczenia dokumentów od samochodów. Przed długi czas mąż sprowadzał auta a ja zajmowałam się sprawami papierkowymi. Firma jest mi bardzo dobrze znana a za nami dość długa współpraca. Z perspektywy czasu stwierdzam że było warto ;)

ciastolinna

Użytkownik

#2016-09-28 09:07:36 
W takim razie chyba się do nich zgłoszę. Nie wiem czy macie też tak jak ja ale jak nie robię czegoś samodzielnie to zawsze mi się wydaje że ktoś to może zepsuć. I właśnie dlatego mam tyle wątpliwości jeżeli chodzi o te biura ;)

boxer

Użytkownik

#2016-09-28 09:34:32 
Jeżeli weźmiesz moje rady pod uwagę to mogę zagwarantować że się nie zawiedziesz a jeszcze wrócisz podziękować :D Taka jest moja opinia na ten temat :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015