Co to jest tylna belka?

Kryspin

Użytkownik

#2015-06-22 15:51:55 
Witam serdecznie. Ostatnio coś nie byłem zadowolony z mojego samochodu. Pojechałem do jakiegoś mechanika i on załamuje ręce i mówi, że nic nie zrobi, bo to jest auto francuskie i muszę iść do jakiegoś specjalisty, który się tylko takimi samochodami zajmuje, bo tam z belką trzeba coś zrobić. A ja nie wiem o co chodzi. Jaka belka i jaki specjalista?

boxer

Użytkownik

#2016-10-20 00:51:51 
hahaha ,koles masz auto francuskie i nie wiesz co to jest tylna belka? Normalnie jakiś żal :D Że też Ci się to auto już na kawałki nie rozpadło w tym czasie to jakieś masz naprawdę szczęście. A teraz jak najszybciej nadrób swoje braki w wiedzy z motoryzacji, bo zaraz będziesz miał naprawdę spore kłopoty i nawet z garażu nie wyjedziesz

moskwicz

Użytkownik

#2016-10-20 01:15:37 
Kolego nade mną, spokojnie. Nie każdy się musi znać na wszystkim na wszystkim. To że Ty masz dużą wiedze o samochodach wcale nie znaczy, że każdy ją ma, więc się uspokój. Kolega nie wie, więc właśnie po na forum przyszedł i zapytał co to jest tylna belka, żeby się dowiedzieć, ale nie jest powód, żeby na niego naskakiwać

Węgorz_elektryczny

Użytkownik

#2016-10-20 03:15:38 
Ech no tak nieszczęsna belka tylna. No w autach francuskich jest dodatkowa tylna belka skrętna, która się nader często psuje. Bo tam jest ten czop, który ulega korozji i trzeba to regenerować, żeby mój dalej jeździć tym samochodem bez jakiegoś strachu o to, że coś się nam nagle z autem stanie. No trzeba po prostu uważać

Kryspin

Użytkownik

#2016-10-20 05:42:31 
O dzięki, wreszcie jakaś normalna odpowiedź i teraz już wiem o co chodzi. Przynajmniej będę mógł znaleźć jakiegoś specjalistę, który mi pomoże to wszystko naprawić i ogarnąć. No bo normalnie masakra. Najpierw mnie nastraszyli, a teraz mówią, co trzeba zrobić. Ech…

moskwicz

Użytkownik

#2016-10-20 08:36:38 
no niestety już tacy ludzie są. Ale jeszcze Ci powiem, że jak Ci będzie potrzebna w Warszawie regeneracja belki tylnej w Peugeocie 206 to Ci mogę polecić wejść na stronę serwisautfrancuskich.pl i tutaj sobie znajdziesz taki serwis, który Ci pomoże dojść z tym wszystkim do ładu

Kryspin

Użytkownik

#2016-10-20 09:01:21 
Teraz to już naprawdę jestem zadowolony. Bardzo Ci dziękuję za pomoc. Będę już przynajmniej spać spokojnie, że z moim autem wszystko jest w porządku
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015