Czy deski kompozytowe są dobre na taras?

Palomea

Użytkownik

#2015-06-22 16:03:56 
Moi drodzy witajcie serdecznie. Mam pytanko takie. Wiem od znajomych, że jeśli bym chciała zrobić sobie taras tak, żeby wyglądał w miarę dobrze i był ogarnięty to mam sobie poszukać desek kompozytowych. Bo one niby takie tanie, a takie wytrzymałe. No nie wiem co wy o tym sądzicie? Ktoś miał z tym jakieś może doświadczenie i wie z czym to się je? Jak to zakładać, jak załatwiać, gdzie to najlepiej zamówić?

boxer

Użytkownik

#2016-10-25 03:37:04 
Ogólnie to jest dużo zalet takich desek z kompozytu. Jeśli byś się chciała czegoś więcej na ten temat dowiedzieć to polecam Ci wejść na stronę http://www.grupaecco.com.pl/zalety-desek-kompozytowych gdzie czeka na Ciebie naprawdę spora garść informacji. Poczytasz sobie, dowiesz się z pewnego źródła czegoś na ten temat, a nie na zasadzie „kolega przyjaciela powiedział mojej cioci, że jego kumpel…”. Tak zawsze warto sprawdzić

Palomea

Użytkownik

#2016-10-25 03:59:57 
No ja wiem, że tak warto sprawdzić i właśnie dlatego właśnie weszłam na to forum, żeby się dowiedzieć się jak to dokładnie wygląda i nie bawić się w ciemno z takimi sprawami. Poczytałam te informacje, które mi przesłałeś i jestem zadowolona, że tak to wyszło, bo sama to bym tak po prostu błądziła i nie wiedziała kompletnie za co się zabrać

ciastolinna

Użytkownik

#2016-10-25 06:54:39 
Też się tutaj przyłączę i chętnie podpowiem, że takie deski wpc na taras to jest częsty wybór. No i w sumie bardzo dobrze, bo to jest po prostu świetne rozwiązanie, z którego warto korzystać. Jeśli się ma taką możliwość to czemu nie

boxer

Użytkownik

#2016-10-25 08:31:28 
No też właśnie mówię koleżance, ze się ma dowiedzieć na temat jak najwięcej i potem działać. Deska z kompozytu to jest naprawdę świetna forma wykańczania tarasu i moim zdaniem nie ma lepszego sposobu na to, żeby załatwić sprawę tarasu. Po prostu nie :P

Palomea

Użytkownik

#2016-10-25 09:28:50 
No mam w takim razie nadzieje, że mi się uda bardzo dobrze załatwić to wszystko i że rzeczywiście i w moim przypadku będzie to wyglądało tak dobrze jak mówicie. Bo ta deska to mi się nawet podoba muszę Wam powiedzieć

ten_typ_krzysztof

Użytkownik

#2016-10-25 12:01:18 
No a czemu by się nie miało udać? Zamawiasz deski, kładą Ci je i sprawa gotowa, wszystko zrobione :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015