Moje dziecko chce się uczyć tańca

HalinaKuźniar

Użytkownik

#2015-06-22 16:00:11 
Dzień dobry :) Pewnie się zastanawiacie co ja w ogóle tutaj robię, ale sprowadza mnie tutaj sprawa, która nie daje mi żyć. Chodzi o to, że moja córka marzy o tym, żeby zostać tancerką. I to nawet nie baletnicą, jak każda dziewczynka w jej wieku, ale ona chce tańczyć towarzysko. Podobają jej się wszelkiego rodzaju pokazy takiego tańca, te wszystkie sukienki, buciki i… tancerze. No i ona też by chciała tak tańczyć :D Może to nie jest jakieś tam wygórowane marzenie, ale jednak bym chciała, żeby ona mogła je sobie jednak spełnić. Znacie jakieś takie szkoły tańca w Warszawie, żeby swoje dziecko móc tam zapisać?

ciastolinna

Użytkownik

#2016-10-27 02:42:20 
Moim zdaniem daleko szukać nie trzeba, bo takich szkół, gdzie uczą dzieci tańca towarzyskiego to jest akurat w Warszawie sporo. Sa też różne kluby, różni nauczyciele. Trzeba tylko po prostu wiedzieć czego się konkretnie dla swojego dziecka szuka, a się znajdzie nawet tak w tempie raz dwa i po problemie ;)

HalinaKuźniar

Użytkownik

#2016-10-27 03:48:17 
Ale właśnie problem w tym, że ja nie wiem czego chce szukać dla swojej córki. Chce po prostu, żeby się nauczyła tańczyć i żeby chodziła na takie zajęcia sobie i mogła się spełniać jakś chociaż trochę życiowo już nawet teraz

Węgorz_elektryczny

Użytkownik

#2016-10-27 05:14:38 
No i całkiem słusznie. To jest bardzo fajne, jak rodzice słuchają swoich dzieci i chcą ich zapisywać na to co dzieci chcą, a nie jakieś tam niespełnione ambicje rodziców, a o takich sytuacjach to ja już wiele razy niestety słyszałem. Że się po prostu dzieci marnują, bo rodzice ich wysyłają na jakieś zajęcia, na które dzieci nawet w ogole nie chcą chodzić i potem tylko się problemy robią. Ja bym Ci polecił na stronie http://www.risingstars.com.pl/oferta/taniec-towarzyski-dla-dzieci zobaczyć ofertę takiego kursu

HalinaKuźniar

Użytkownik

#2016-10-27 05:56:46 
Nareszcie jakieś szczegóły. Taką miałam właśnie nadzieję, że mi się uda dostać od was jakieś konkretne namiary, bo ja się tak trochę boję posyłać jeszcze dziecko na jakieś zajęcia, o których nie mam zielonego pojęcia

Węgorz_elektryczny

Użytkownik

#2016-10-27 08:10:29 
Widzisz, w takim razie bardzo się cieszę, że mogłem Ci pomóc, daj tylko znać co Ci się udało załatwić

HalinaKuźniar

Użytkownik

#2016-10-27 09:59:04 
Jak już się skontaktuje to na pewno powiem co i jak :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015