Co założyć na siebie podczas wycieczki w Alpy latem, a co zimą?

gregory

Użytkownik

#2015-01-12 11:00:04 
hejka, nie znam się zabardzo na górskich wypadach dlatego pisze. Chcę się w końcu trochę rozerwać na górskiej wycieczce. Planuję w Alpy. Wiem że pogoda może zaskoczyć dlatego doraćdzie co na siebie założyć. Pliss! Dodam, że rozważam wyjazd albo latem albo zimą.

cho

Użytkownik

#2016-11-08 09:27:50 
Jeżeli stawiasz na aktywność fizyczną, przede wszystkim zimą zadbaj o podstawy czyli bieliznę. Koniecznie musi być w dobrym rozmiarze, elastyczna i oddychająca i szybkoschnąca. To samo skarpety, wygodne obuwie porządnej firmy.

zawszeTwoja

Użytkownik

#2016-11-08 11:05:11 
jeżeli wypad zimowy to na pewno też warto mieć ze sobą dobrą kurtkę chroniącą przed wiatrem i deszczem bo mnie się już zdarzyło mega zmoknąć i miałam fatalne wspomnieniam nie mówiąc już o choróbsku przyczepionym na kolejne dwa tygodneie!

zbysław

Użytkownik

#2016-11-08 11:44:33 
dobra koszulka która nie zatrzymuje potu i dobrze wentyluje. Ja też polecam wspomniany już sklep http://napieszo.pl/. Latem dodałbym też krem z wysokim filtrem bo na prawdę słońce w wyższych partaich tak przypieka ze ho ho. Krótkie spodnki i w plecaku dresik na wszelki wypadek też nie zaszkodzi. Buty trekkingowe polecam z doświadczenia. Przede wszystkim lepiej postawić na przyjemne wędrówki i korzystać ze świeżego powietrza bo to nasz skarb!

ciastolinna

Użytkownik

#2016-11-08 12:04:23 
Jeżeli nie wspinasz się wysoko i trzymasz się średnio wysokich partii to i wygodne sandały w upalne dni wystarczą. Nie ma co przegrzewać stopy. Oczywiście to pod warunkiem, jeżelu ścieżki nie są w miare wyboiste a ty nastawiasz się na bardziej spacer niż ekstremalne wspniaczki. Ale jak dopiero zaczynasz to nawet przestrezgam przed zbytnim forsowanie organizmu!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015