Czy można wynajmować sprzęt medyczny?

zawszeTwoja

Użytkownik

#2015-06-22 14:05:30 
Witam serdecznie. Chciałam dowiedzieć się czy ktoś z państwa wynajmował kiedyś sprzęt medyczny? Czy w ogóle jest taka możliwość, są miejsca które się tym zajmują? Wiem, że czasami można wynająć sprzęt medyczny i rehabilitacyjny w szpitalach, ale niestety nie mamy takiej możliwości. Interesuje mnie możliwość wynajmu koncentratora tlenu i poduszki przeciwodleżynowe, czy ktoś się orientuje gdzie mogę tego dokonać??

Palomea

Użytkownik

#2016-11-10 05:58:20 
Wydaje mi się, że jeśli chodzi o poduszkę przeciwodleżynową to jednak lepiej kupić coś takiego… To coś, co bardziej się zużywa, dostosowuje do pacjenta no i jednak jest intensywniej wykorzystywane. Ale jeśli chodzi sprzęt typu koncentrator tlenu, wózki inwalidzkie itp. Itd. To owszem po pierwsze zajmują się tym bardzo często szpitale i myślę, ale są też różne sklepy, które się zajmują nie tylko sprzedażą, ale również wypożyczaniem takiego sprzętu właśnie.

zawszeTwoja

Użytkownik

#2016-11-10 07:22:56 
Okej, a nie orientuje się pani jak to wychodzi cenowo? Bardziej opłaca się takie rzeczy kupować czy jednak wypożyczać? Jestem w temacie kompletnie zielona, a potrzebuję tego sprzętu jak najszybciej…

Palomea

Użytkownik

#2016-11-10 10:00:21 
Trudno mi niestety określić jak się sprawy mają w kwestii cen i tak dalej, niestety za bardzo też na tym się nie znam. Wiem tylko na pewno, że są takie wypożyczalnie, więc myślę, że wystarczy poszukać i posprawdzać w internecie lub w sklepach stacjonarnych jak to wygląda z cenami.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015