Tańsze wyloty z niemieckich lotnisk.

Węgorz_elektryczny

Użytkownik

#2015-06-22 13:57:34 
Rozmawiałem ostatnio z kilkoma znajomymi na temat wakacji, a właściwie to ich organizacji. Okazuej się, że zdecydowanie taniej jest gdy człowiek wybierze jako miejsce wylotu na przykład lotnisko w Berlinie, gdzie odlatuje dużo wiecej linii lotniczych. Tylko pytanie w jaki sposób dostać się na takie lotnisko?

HalinaKuźniar

Użytkownik

#2016-12-07 02:34:27 
Ten temat jest już dość stary :) Sporo osób korzysta już z tego rodzaju udogodnien, szczególnie jeśli mowa o jakis egzotycznych kierunkach wyjazdów, a te ludzie coraz częściej wybierają. Są to coraz tańsze imprezy, dlatego coraz wiecej ludzi się na nie decyduje.

Węgorz_elektryczny

Użytkownik

#2016-12-07 04:38:07 
No tak, ale w dalszym ciągu nie wiem, jak zaoszczędzić na tym, bo nie mam jak się dostać na to przykładowe berlińskie lotnisko, które znowu nie jest tak daleko.

moskwicz

Użytkownik

#2016-12-07 04:59:00 
Dla mnie lotnisko w Berlinie jest o ponad 100 km bliżej niż nasze Okęcie. A jak się tam dostać. Najlepiej skorzystać z takiej oferty http://belbus.pl/oferta/przewozy_gorzow_niemcy.html, i problem z głowy. Tego rodzaju transporty odchodzą generalnie codziennie, a przy większej ilości osób można nawet ustalić indywidualnie termin.

ciastolinna

Użytkownik

#2016-12-07 06:26:53 
Jeździłąam swego czasu do Berlina, jak na Malediwy lataliśmy lkilka lat temu. Zawsze byliśmy na czas i nigdy nie było żadnych problemów zarówno przy samej trasie, jak i w kontakcie z kierowcą. Po jakimś czasie, to nawet nie trzeba było mówić, gdzie chcemy jechać, kierowca już sam wiedział.

Kryspin

Użytkownik

#2016-12-07 07:46:24 
Właśnie poprzez wspólne jazdy i rozmowy człowiek bardzo szybko nawiązuje kontakt z innymi osobami. Chociaż niektórzy to pewnie wolą zaraz po wejściu do auta pójść spać, przynajmniej ja tak mam :))))
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015