Protetyka stomatologiczna w Warszawie, gdzie warto się zapisać?

Węgorz_elektryczny

Użytkownik

#2015-06-22 13:57:34 
Cześć! Jakie są wasze doświadczenia z protetykami, gdzie polecacie się zapisywać a gdzie nie koniecznie? Z góry bardzo dziekuje za wasze posty, pozdrawiam gorąco i wszystkiego dobrego zyczę.

HalinaKuźniar

Użytkownik

#2017-01-25 23:56:32 
Bardzo dobre opinie ma ten gabinet: http://www.dental-gallery.pl/protetyka.html. Ludzie chwalą profesjonalną obsługę i niskie ceny, ja co prawda też tam chodzę ale narazie tylko na leczenie. Ceny są niskie a jakośc usług z najwyższej półki. Dodatkowo panuje tam miła atmosfera i nie trzeba nigdy długo czekać. Jeśli interesuje Cię dobra protetyka stomatologiczna Warszawa nie ma lepszych specjalistów, co wynika z opinii jakie sam równiez możesz sobie znaleźć w internecie :)

moskwicz

Użytkownik

#2017-01-26 01:35:25 
Podpisuję się pod tym co piszesz bo miałem u nich robione kilka zębów i naprawdę nie mogę powiedzieć złego słowa. Od A do Z wszystko wykonane jak należy, dokładnie z dbałością nie tylko eekt końcowy ale i o pacjenta. Podobało mi się że byli zainteresowani moim samopoczuciem, czy mnie boli czy też nie. Szczerze polecam.

boxer

Użytkownik

#2017-01-26 04:15:12 
Witam. Czy robią może mosty porcelanowe na złocie? Proszę o odpowiedzi osoby które mają coś takiego od dłuższego czasu. Będę wdzięczny za jak najdokładniejsze opisy, pozdrawiam.

ciastolinna

Użytkownik

#2017-01-26 07:02:26 
Hej, mam i jestem bardzo zadowolona. Nie wiem co dokładnie chciałbys wiecieć. Jest to bardzo wygodne, stabilne, na co dzień właściwie nie czuć że są ma się mosty. Nie wiem czy orientujesz się jak przebiega dobór protezy, bo w największej mierze zalezy to do lekarza. Oczywiscie jakas tam konsultacja wchodzi w gre ale przede wszystkim to specjalista dopasowuje takie rozwiązanie jakie bedzie dla ciebie najlepsze. Pozdrawiam serdecznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015