Co powinno znaleźć się w ogrodowym placu zabaw?

ciastolinna

Użytkownik

#2015-06-22 14:02:00 
Pewnie wielu z Was pamięta jeszcze czasy, jak się bawiło na miejskich czy osiedlwoych placach zabaw. Teraz mamy czasy, że możemy sobie takie place zabaw zakładać i w ogordzie. Ja chciałabym swoim dzieciom zrobić taki plac w ogrodzie, tylko do końca nie jestem przekoanna, które elementy powinny się tam znaleźć. Jak już przerabialiście ten temat to poradźcie coś.

HalinaKuźniar

Użytkownik

#2017-02-01 22:52:02 
Ja już jestem po tych kluczowych inwestycjach i wyszło tego dość dużo, bo nie wiedziałam co odrzucić. Szczerze, to wydaje mi się, że wszystko jest fajne i mam wręcz pewność, że dzieciom na pewno się spodoba. Ale oczywiście huśtawka czy piaskownica to podstawa, której pominąć nie możesz :)))

zawszeTwoja

Użytkownik

#2017-02-01 23:40:15 
No zdecydowanie i huśtawka i miejsce dla małych budowniczych muszą się znaleźć na takim placu. Ale to nie wszystko, bo można jeszcze pomyśleć o domku, który stanowi wielką atrakcje dla najmłodszych czy nawet o torach przeszkód, które będą wyzwaniem nie tylko dla dzieci.

ciastolinna

Użytkownik

#2017-02-02 02:15:47 
A o tych torach przeszkód to przyznaje nie slyszalam, co to takiego?

zawszeTwoja

Użytkownik

#2017-02-02 04:27:01 
To są różnego rodzaju zabawy sprawnościowe, jak ruszajćy się pomost, po którym dzieci przechodzą, czy ściana wspoinaczkowa, czy w końcu tunel , przez który trzeba przejść, żeby dostać się do atrakcji. To wszystko oczywiście w wersji mini, w pełni bezpiecznej dla maluchów :)))

kojot

Użytkownik

#2017-02-02 04:56:30 
Któraś z pań wspomniała o tym, że nie tylk dzieci będą się dobrze bawiły na takich placach. I faktycznie tak jest. Mieliśmy spotkanie klasowe w miejscu, gdzie akurat plac zabaw był do ogólnej dyspozycji. Bawiliśmy się na całego, tylko te ograniczenia wagowe...

tomb_raider

Użytkownik

#2017-02-02 07:34:28 
Dlatego ja polecam kupić bardzo mocny, solidny i niezniszczalny w praktyce sprzęt, który można znaleźć tutaj http://www.winnetoo.pl/ogrodowe-place-zabaw-zestawy/, akurat tutaj w zestawach, które można dalej uzupełniać. To najlepsze i najmocniejsze ogrodowe place zabaw, jakie można w naszym krju kupić.

laura

Użytkownik

#2017-02-02 08:15:56 
Dla mnie najważniejsze jest to, żeby było kolorowo. Jak jest już atmosfera, to może być nawet tylko huśtwka, a zabawa i tak będzie bardzo fajna. Dzieci kochają spędzać czas na takich placach i masz bardzo dobry pomysł, że planujesz taki plac założyć.

ciastolinna

Użytkownik

#2017-02-02 11:11:56 
Miło mi to słyszeć...
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015