Szukam jakiegoś sklepu z łóżkami elektrycznymi

Katjusza

Użytkownik

#2015-06-22 14:07:19 
Od czasu kiedy babcia miała wylew. To jej stan znacznie się pogorszyl. Myslalam, żeby kupic jej łóżko elektryczne. Szukam jakiegoś sklepu z łóżkami elektrycznymi. Czy możecie mi coś polecic?

Węgorz_elektryczny

Użytkownik

#2017-02-06 00:57:22 
Prawda jest, że bez wygodnego łóżka elektrycznego to choremu jest dużo trudniej dochodzić do siebie. A rzecież istotną rolą w wielu kwestiach odgrywa czas. Żeby jak najszybciej dać choremu idealne warunki do zdrowienia.

moskwicz

Użytkownik

#2017-02-06 02:24:38 
Mi przydała się firma Mazamed która ma wiele ze sprzętu rehabilitacyjnego. Kupowałem u nich łóżko elektryczne i jakościowo jest wytrzymałe, no i solidnie wykonane. Oni tez sprzedaja podnośniki, schodołazy elektryczne wózki inwalidzkie i inne rzeczy.

boxer

Użytkownik

#2017-02-06 05:10:51 
są przyrządy które maja likwidowac bariery i to tez jest potrzebne no i jest typowy sprzęt rehabilitacyjny taki jak np. wózki inwalidzkie standardowe czy elektryczne wózki inwalidzkie.

moskwicz

Użytkownik

#2017-02-06 05:30:28 
W moim wypadku gdyby nie ta firma o ktorej pisalem to mialbym duze problemy z ojcem. A tak przynajmniej ma dobre łóżko, przez co łatwiej go podnieść i nawet nakarmić.

Węgorz_elektryczny

Użytkownik

#2017-02-06 07:14:58 
wiadomo ze przy łóżka rehabilitacyjnych dużo łatwiej jest wyregulować wysokość na ktorej ktoś lezy. A jak się ma pilot to nei trzeba już nikogo przenosic. No i to naprawde poprawia komfort zycia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015