Potrzebuję fajnego zespołu na wesele w Gdańsku

gregory

Użytkownik

#2015-01-12 11:00:04 
W zasadzie wiele rzeczy wychodzi bez planu, ale jednak kapelę na wesele muszę już teraz wybrac. Potrzebuję fajnego zespołu na wesele w Gdańsku. Jakąs kapela która moglibyście mi polecic?

cho

Użytkownik

#2017-02-08 05:53:34 
Wiadomo, że liczy się cena zespołu na wesele, ale warto tez dowiedziec się, jakie doświadczenie zespol ma. Żeby potem nie było niejasności.

zbysław

Użytkownik

#2017-02-08 06:53:53 
Możesz zajrzec tutaj http://www.dejavu-band.pl/gdzie-gralismy/zespol-muzyczny-gdansk.html tu opisuje swoje dzialania zespół na wesele własnie. Oni grali u mojego brata w ubiegłym roku i było nawprawde spoko, muzyka dobrze dobrana, ludzie dobrze się bawili, kulturka pełna no wiec może tez ci przypadna do gustu. A oni na stronie maja demo wiec możesz posłuchać. To jest dobry zespół na wesele Gdańsk to tez dobre miasto na poszukiwanie zespołu.

kojot

Użytkownik

#2017-02-08 09:21:58 
Waidmo ze każdy ma inny gust muzyczny. Ale wg mnie zawsze jest lepiej wziąć kapele na wesele niż brac dj. Bo dj to jednak tylko muzyka z konsoli… i nic od siebie.

ten_typ_krzysztof

Użytkownik

#2017-02-08 12:02:52 
A tym bardziej że dj i kapela na wesele to teraz miejscami kosztuje tak samo wiec żadna oszczędność jak się bierze dja.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015