Pieczątki w centrum Poznania – gdzie kupię?

szyszunia

Użytkownik

#2015-01-12 10:00:04 
jestem nowa w Poznaniu i jeszcze nie zdążyłam dobrze rozeznać się w tutejszych propozycjach, a muszę kupić pieczątki i datowniki do biura. Moglibyście wskazać mi jakieś miejsce, gdzie warto się udać? Najlepiej w centrum Poznania, bo mam najbliżej, a nie chce mi się błąkać gdzieś daleko.;)

daria

Użytkownik

#2017-02-20 04:48:10 
My zawsze kupujemy pieczątki w centrum Poznania, tutaj masz namiary na sklep: http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/pieczatki/. Mogę polecić, bo są terminowi i ich pieczątki są naprawdę wydajne. Tusz starcza na długo, nie ma też problemów z odbijaniem, jak to kiedyś bywało. W ogóle w centrum znajdziesz wiele świetnych sklepów, nie trzeba wybierać się nigdzie daleko. I witamy w Poznaniu.;)

ten_typ_krzysztof

Użytkownik

#2017-02-20 06:55:19 
a jesteś przejazdem czy zostajesz na dłużej, rozkręcasz biznes?

szyszunia

Użytkownik

#2017-02-20 09:15:19 
jestem przejazdem, jak na razie.;) ale możliwe, że będziemy otwierać nowe biuro i przeniosę się tutaj na stałe. Czy ktoś jeszcze zna ten sklep? I robił tam wizytówki, bo widzę, że też mają taką opcję?:) dziękuję za link!

Palomea

Użytkownik

#2017-02-20 10:59:19 
Tak, mogę Ci ich polecić, zawsze zajmują się naszymi wizytówkami i prezentują się naprawdę nieźle.;) To znaczy wizytówki się prezentują, nie oni. Chociaż oni też.:D Do wyboru masz wiele różnych opcji, czarno-białe i kolorowe, o różnych fakturach… jeśli nie macie gotowego projektu to mogą wam go opracować, to też fajna i dosyć tania opcja.:)

szyszunia

Użytkownik

#2017-02-20 11:25:20 
nie, nie, projekt mamy już gotowy.;) i mam nadzieję, że i wizytówki, i ten sklep prezentują się ładnie.:D Jutro spróbuję się tam do nich przejść i zobaczymy co załatwię. Ale jestem dobrej myśli.;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015