Porządne polerki do frontów – gdzie kupię za rozsądne pieniądze?

kojot

Użytkownik

#2015-01-12 10:00:04 
Chciałbym zainwestować w nowe polerki bo te w firmie już trochę ząb czasu naruszył no ale służyły nam naprawdę wiele lat. Człowiek się przyzwyczaja do sprzętu no ale co zrobić, kupić trzeba... Stąd pytanie do Was czy dalibyście radę polecić mi dostawcę z ciekawą ofertą?

ten_typ_krzysztof

Użytkownik

#2017-02-27 04:02:44 
My kupowaliśmy tu http://www.mtm-maszyny.pl/pl/234-polerki. Ciężko mieć jakiekolwiek uwagi do sprzętu jaki tam masz a są zarówno używane jak i nowe warianty. Akurat polerki do frontów jak są zadbane mogą spokojnie wiele lat działać i przy odpowiedniej konserwacji żadnych kłopotów nie ma.

ciastolinna

Użytkownik

#2017-02-27 04:47:42 
Ja mam fajne doświadczenia z polerkami używanymi – mieliśmy dwie i działały bardzo dobrze. Przy meblarskich zastosowaniach są nieocenione.

Węgorz_elektryczny

Użytkownik

#2017-02-27 05:34:06 
No ja potwierdzam że firma MTM Maszyny Tomasz Glajcar to bardzo dobry partner. Wszystko słownie, sprzęt dobrej jakości i bardzo solidne wsparcie techniczne. Nie jest to niestety norma w Polsce bo kombinatorów nie brakuje ale wiadomo – warto szukać najlepszych.

boxer

Użytkownik

#2017-02-27 07:42:42 
Polerki są świetnym narzędziem – tylko trzeba o nie dbać bo niestety bez pewnych zabiegów konserwujących dość szybko zaczynają szwankować.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015