Czy kołdra puchowa 200x200 to dobry pomysł na prezent weselny?

ten_typ_krzysztof

Użytkownik

#2015-01-12 10:00:04 
Ludzie w prezentach ślubnych przekazują zawsze takie banalne prezenty, które może są przydatne, ale jak za kilka lat ktoś zapyta co od kogo dostał to nikt nie będzie tego pamiętał. Dlatego ja chciałbym wraz z moją dziewczyną dać znajomym coś innego na prezent. Pomyśleliśmy o tych super kołdrach z puchu, które są tak bardzo modne w ostatnim czasie, jak myśłicie czy taki prezent zapadnie na długo w pamięć?

ciastolinna

Użytkownik

#2017-03-02 06:25:05 
Ja tam nie wiem na jak długo zapdnie w pamięć, ale na pewno na bardzo długo wystarczy. Nie wiem czy wiesz, ale tego rodzaju kołdry są robione z takie materiału, który pomimo nawet częstego prania się nie nieszczy.

Palomea

Użytkownik

#2017-03-02 08:09:29 
No pewnie, że tak jest. Jako, że wypełnieniem takich kołder jest ptasi puch, to musi się ona zachowywać jak na ptaku, czyli nie przyjmuje do siebie żadnej wilgoci, dając przy tym maksymalną satysfkcję ze spania. Sama mam taką kołdrę i poduszki i myślę, żę państwo młodzi jak otrzymają taki prezent to będą bardzo zadowoleni. Ma to też swoją wartość sentymentalną, może to będzie pierwsze kołdra po ślubie...

ten_typ_krzysztof

Użytkownik

#2017-03-02 11:04:34 
No też mi się tak wydaje, że musi się pod tą kołrą dobrze spać...Jak mówią inni podobno latem przeyjemnie chłodzi, a zimą rozgrzewa, jeśli otoczenie jest niezbyt ciepłe...

Węgorz_elektryczny

Użytkownik

#2017-03-02 12:02:24 
Masz rację, tak to właśnie działa. Jeśli interesuje Cię dobra kołdra puchowa 200x200 to z pewnością musisz zajrzeć tutaj https://poscielrodzinie.pl/pl/c/Koldry-200x200/63 i wtedy szybko podejmiesz decyzję o zakupue. Oprócz oferty na kołdry w sklepie znaleźć można też wiele rozmiarów poduszek, któe będą się nadawały do małżeńkiego łoża. Mnóstwo ludzi z tymi kołdrami na nowo odkryło radość spania.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015