Gdzie kupić suszone kwiaty w hurtowych cenach?

szyszunia

Użytkownik

#2015-01-12 11:00:04 
Cześć. Szukam sprawdzonego i godnego polecenia dostawcy suszu kwiatowego. Możecie mi polecić kogoś, kto zajmuje się dystrybucją czegoś takiego w rozsądnych cenach? Zależy mi na większych ilościach tych produktów, a więc najlepiej aby była to jakaś hurtownia zajmująca się dystrybucją właśnie takich elementów. Będę wdzięczna za wszelkie namiary i pomoc w poszukiwaniach

oksana

Użytkownik

#2017-03-16 01:48:50 
Ale o jaki susz kwiatowy Ci chodzi? Bo ja do końca nie rozumiem…

szyszunia

Użytkownik

#2017-03-16 04:20:04 
Ah, no tak. Może to za mało precyzyjne określenie jednak chociaż podejrzewam, że osoby z branży wszystkie raczej zrozumiały o co chodzi.. :) A chodzi o susz kwiatowy taki przeznaczony do uzupełniania kompozycji kwiatowych i nie tlko, do tworzenia różnego rodzaju stroików, bukietów i tak dalej.

oksana

Użytkownik

#2017-03-16 04:40:43 
Ahaaa, czyli dokładnie rzecz ujmując to chodzi o takie ozdoby różne, jakieś drewienka, zasuszone główki wybranych kwiatków itp., tak?

szyszunia

Użytkownik

#2017-03-16 04:48:55 
Owszem, dokładnie o taki susz kwiatowy mi chodzi :D

oksana

Użytkownik

#2017-03-16 06:48:26 
Aha, no to niestety w tej kwestii Ci nie pomogę, myślałam, że może bardziej o jakieś mieszanki lecznicze itp., na tym się trochę znam, ale niestety na suszonych kwiatach do bukietów to już niestety nie…

szyszunia

Użytkownik

#2017-03-16 07:12:06 
No szkoda, liczę w takim razie że ktoś inny mi pomoże :)

Kryspin

Użytkownik

#2017-03-16 09:37:32 
Ja Ci chętnie pomogę. Jeśli chodzi o suszone kwiaty w hurcie to zajrzyj sobie na tą stronę: https://www.suszegzotyczny.com.pl/. U nich możesz sobie skompletować zamówienie składające się z różnych elementów, które sobie wybierasz na stronie i kurier to wszystko przywozi. Wszystko u nich przebiega bardzo szybko i sprawnie, można bez problemu płacić u nich przelewem i tak dalej, a susz kwiatowy, który dostarczają wygląda dokładnie tak jak na zdjęciu, więc nie ma w tej kwestii żadnych nieprzyjemnych niespodzianek.

szyszunia

Użytkownik

#2017-03-16 10:33:45 
Aha, aha.. Dzięki za namiary, zaraz zabiorę się za przejrzenie ich oferty i sprawdzę czy mają to, czego bym potrzebowała :)

Kryspin

Użytkownik

#2017-03-16 12:33:11 
No sprawdź, sprawdź. Ofertę na suszone kwiaty i nie tylko kwiaty, ale też bulwy, owoce, kory drzew i wiele wiele innych tego typu rzeczy mają naprawdę szeroką, więc myślę, że bez problemu znajdziesz to, czego potrzebujesz.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015