Poszukuję drewnianych zawieszek do kuchni.

Katjusza

Użytkownik

#2015-06-22 16:07:19 
Jestem typem sentymentalnej tradycjonalistki, która lubi się otaczać różnymi ozdobami (czy jakby kto inny ujął, bibelotami), które mi przypominają o różnych sprawac i wartościach. Teraz znalazłam cytat, który jak znalazł pasuje do mojej kuchni, gdzie jest ciepło i zawsze rodzinna atmosfera :) Chciałabym to jakoś utrwalić, pomyślałam, że taka tabliczka to najlepsza rzecz. Tylko jeszcze nie wiem, gdzie ją zamówić :P

gregory

Użytkownik

#2017-03-30 02:41:12 
A widziałaś taką stronę, jak naklejkomania.eu? Jeśli się dobrze orientuję, to tam właśnie mają właśnie takie drewniane zawieszki. O jakość się martwić nie musisz, bo zawsze jest najwyższa ;) Wiem, bo akurat ja mam od nich naklejki i kilka obrazów i prezentują się pięknie, świetne uzupełnienie ścian i innych pustych przestrzeni ;)

Katjusza

Użytkownik

#2017-03-30 03:59:46 
Nie, nie trafiłam tam wcześniej. A masz do tego jakiś link bezpośredni? Chęgnie bym się przyjrzała im :)

gregory

Użytkownik

#2017-03-30 06:45:34 
Oczywićie, już Ci wrzucam: http://naklejkomania.eu/53-tabliczki-ozdobne-z-cytatami. Jak widzisz, oferowane przez nich drewniane zawieszki mogą przyjąć różne kształty, od prostokąta, przez owale i serce po… deskę do krojenia :) I myślę, że to by była idealna ozdoba do kuchni. Oczywiście nadruk tam robisz taki, jaki chcesz :)

cho

Użytkownik

#2017-03-30 08:14:43 
Kurczę, świetnie to wygląda, ja sobie chyba do gabinetu taką zawieszkę zamówię, tylko jeszcze nie wiem, jaki cytat walnę, najlepiej coś o mistrzostwo przez lenistwo :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015