Jakie jest najlepsze biuro rachunkowe w Warszawie?

Katjusza

Użytkownik

#2015-06-22 14:07:19 
Szukam jakiegoś naprawdę dobrego biura, które poradzi sobie z tematem podatków. Ostatnio miałam problem – w zeznaniu pojawiły się błędy i naprawdę kosztowało mnie to wiele stresu… Najłatwiej ocenić, że podatnik to złodziej i oszust.;/ Rezygnuję z usług dawnej firmy i szukam nowych specjalistów. Mam nadzieję, że możecie mi coś polecić.

zawszeTwoja

Użytkownik

#2017-04-07 01:30:59 
A chodzi o sprawy prywatne czy firmowe? Jak dużego zakresu usług szukasz? To może mieć znaczenie.

gregory

Użytkownik

#2017-04-07 02:17:01 
współczuję sytuacji – pomyłka w zeznaniu podatkowym naprawdę może być przyczyną wielu koszmarów.;) ja od lat korzystam z tego samego biura i na szczęście nie mam takich problemów. Zerknij sobie na stronę internetową http://www.polfinans.com.pl/. Opisali tam swoją ofertę – generalnie zajmują się doradztwem podatkowym i są w tym dobrzy, potrafią przejrzyście wyjaśnić trudne przepisy.

Katjusza

Użytkownik

#2017-04-07 03:36:39 
dzięki za namiary. Chodzi o małą działalność. Właśnie fajnie byłoby znaleźć kogoś, kto umie wyjaśnić przepisy – sama czuję się w tym wszystkim bardzo zagubiona i nie znoszę języka prawników i urzędników… Ktoś jeszcze może zna to biuro i powie coś na jego temat?

Palomea

Użytkownik

#2017-04-07 05:16:04 
Kiedy składałam ostatnie zeznanie skonsultowałam się u nich i jestem zadowolona. Faktycznie potrafią dobrze opowiedzieć o podatkowych zawiłościach. Generalnie prowadzą księgowość firmy mojej koleżanki i to ona mi ich poleciła; zajmują się kadrami i płacami, pomocą w prowadzeniu budżetu firmy i tak dalej. Z własnego doświadczenia wiem, że taka pomoc jest potrzebna, nawet dla maleńkich firm.

Katjusza

Użytkownik

#2017-04-07 06:47:12 
chyba rzeczywiście najlepiej zatrudniać profesjonalistów.;) ale mnie zawsze martwią ceny takich usług, bo to jednak kolejny wydatek i budżet może się nieco zachwiać…

gregory

Użytkownik

#2017-04-07 09:00:19 
ale są takie inwestycje, które naprawdę się zwracają. I dobra księgowość na pewno do nich należy. Pomyśl tylko – opracowanie sensownej strategii pomaga nabrać większego rozpędu w działaniu i lepiej dysponować swoimi środkami, kadrami.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015