Psychoterapia w Warszawie dla obcokrajowców – gdzie można się zgłosić?

Katjusza

Użytkownik

#2015-06-22 14:07:19 
Czy w Warszawie znajdzie się placówka pomocy psychologicznej, z której mogą korzystać obcokrajowcy? Konkretnie chodzi mi o osoby mówiące po rosyjsku, ewentualnie po angielsku.

cho

Użytkownik

#2017-04-13 21:35:55 
Z porozumiewaniem się w jezyku angielskim nie powinno być problemu, bo chyba każdy psychiatra-psycholog będzie umiał komunikować się w tym języku. Z jezykiem rosyjskim pewnie będzie większy problem, ale skoro tylu ukraińców przyjeżdża teraz do pracy w Polsce, to pewnie też uda się kogoś znaleźć, kto mówi po rusku albo po ukraińsku.

zawszeTwoja

Użytkownik

#2017-04-13 22:47:14 
Obcokrajowcy, zwłaszcza Ukraińcy, Białorusini i Rosjanie, którzy wiążą swoją przyszłość właśnie z Polską i którzy aktualnie mieszkają w Polsce mogą zgłaszac się do ośrodka INZPiRO. To jest rodzaj przychodni, w której pracują znani warszawscy psychiatrzy i psychoterapeuci, w tym specjalisci swobodnie porozumiewający się i w języku rosyjskim, i w ukraińskim.

Katjusza

Użytkownik

#2017-04-14 01:24:49 
A czy to są polscy specjaliści czy z Ukrainy?

zawszeTwoja

Użytkownik

#2017-04-14 02:16:31 
Tego to nie wiem. Ale możesz sobie zerknąć pod ten adres http://psychiatrzy.pl/psychoterapeuta-warszawa/. Może znajdziesz tam taką informację. Tak czy inaczej, jeśli kogoś interesuje psychoterapia w Warszawie nie tylko po polsku, ale też po angielsku czy rosyjsku to w tej placówce może liczyc na kompleksowe wsparcie. W serwisie internetowym przychodni jest od razu cennik, także można sobie sprawdzic, ile kosztuje sesja terapeutyczna lub konsultacja psychiatryczna.

cho

Użytkownik

#2017-04-14 04:50:54 
Jak ktoś ma dyplom to na bank mówi przynajmniej w jednym języku obcym. Osób władających angielskim będzie pewnie najwięcej, ale kgoś mówiącego po rosyjsku, zwłaszcza wśród psychologów starszej daty też pewnie się znajdzie.

Katjusza

Użytkownik

#2017-04-14 07:43:30 
Dziekuje za namiary na ten ośrodek. Bardzo mi pomogłas. Pozostałym osobom też dziękuje za odpowiedzi.

zawszeTwoja

Użytkownik

#2017-04-14 09:03:47 
Nie ma sprawy, cieszę się że mogłam pomóc. Mam nadzieję, że znajdziesz tam pomoc, na jaką liczysz.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015