Szkoła tańca dla dzieci w Centrum Wrocławia?

szyszunia

Użytkownik

#2015-01-12 10:00:04 
Hej mamy! Mam szybkie pytanie jak w temacie. Szukam szkoły ale chodzi mi tutaj o centrum głównie dla tego ze moje dziecko uczęszcza na różne zajęcia właśnie w tym rejonie. Znacie może coś takiego właśnie w tych okolicach?

oksana

Użytkownik

#2017-05-16 07:07:17 
Wysłałam ci link do strony z zajęciami tańca. Z tego co pamiętam to zajęcia odbywają się gdzieś na terenie jednego z uniwersytetów i jest to ścisłe centrum. Na stronie masz wszystko napisane więc powodzenia ;)

ten_typ_krzysztof

Użytkownik

#2017-05-16 07:24:00 
Mam taką jedną szkołę tańca dla dzieci w Centrum Wrocławia. Wejdź sobie na stronę http://szkolka-tanca.wroclaw.pl/ i tam masz wszystko wyjaśnione. Bardzo fajne zajęcia, dobrzy trenerzy i fajna atmosfera. Wysłałem ci na pw krótkie wideo jak tam jest ;)

szyszunia

Użytkownik

#2017-05-16 09:49:28 
A o tej szkole co napisałeś to nigdy wcześniej nie słyszałam. Bardzo fajnie to wszystko wygląda a ten filmik, mega sprawa! Dowiem się więcej na ich temat i na pewno wezmę to pod uwagę.

zawszeTwoja

Użytkownik

#2017-05-16 11:14:43 
No mogę potwierdzić bo moja córka również chodzi tam na zajęcia. Wraca bardzo zadowolona i od razu idzie spać. I codziennie rano słyszę, mamo czy dzisiaj poniedziałek i idę tańczyć? :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015