Kamienne schody w Gorzowie, kogo polecacie?

zbysław

Użytkownik

#2015-01-12 11:00:04 
Cześć, kupiłem dom do remontu, jeszcze do prac nie przystapiłem bo najpierw chce znaleźć wszystkich potrzebnych fachowców i materiały, zeby nie było zbednej zwłoki. Tak wiec z wiekszych rzeczy pozostały mi tylko kamienne schody a niestety nie mam się kogo poradzić która firma jest dobra i niedroga. Może tu mi ktoś podpowie?

ciastolinna

Użytkownik

#2017-05-16 09:15:33 
A dlaczego akurat kamienne? Może lepiej zrobić drewniane, są prostsze i tańsze. Wydaje mi się też że dla kamiennych schodów trzeba mieć kawał chałupy. Mała przestrzeń z czymś tak cięzkim może wyglądać nawet śmiesznie.

zbysław

Użytkownik

#2017-05-16 12:01:48 
uwierz mi że drewniane nie będą pasować a miejsca mam pod dostatkiem :). Już rozważałem wiele różnych wyjść, to nie tak że się na coś uparłem i po trupach bede do tego dążył. Pozostańmy przy kamiennych, nadal liczę że ktoś mi odpisze, pozdrawiam.

kojot

Użytkownik

#2017-05-16 13:30:52 
Nie do końca tak jest że w małych przestrzeniach źle wyglądają kamienne schody Gorzów ma firmę gdzie dobiorą odpowiedni materiał, grubość stopni i tak rozplanują przestrzeń żeby idealnie się komponowały, nawet jeśli nie ma jej zbyt dużo. Po wiecej informacji odsyłam do strony - https://kamieniarstwo.ganicz.com.pl/ i mam nadzieje że nie dasz sie namówić na drewniane bo róznica w estetyce, a nawet uzytkowaniu jest ogromna. Przede wszystkim mam na myśli to że nie skrzypią :P

ciastolinna

Użytkownik

#2017-05-16 13:48:04 
U moich teściów są drewniane schody i strasznie mnie denerwują bo głupio mi w nocy zejść do łazienki czy chociażby się napić. Kolejnego dnia rano jest zawsze że pewnie nie mogłam spać bo chodziłam w nocy. Masakra.

zbysław

Użytkownik

#2017-05-16 15:18:07 
Jakbym słyszał moją niedoszłą teściową :P. Dziękuję bardzo za ten temat, firma jest wporządku i bede sie decydował na ich schody. Temat zamykam :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015