Etykietowanie produktów w hurtowni motoryzacyjnej – jak tę czynność można usprawnić?

gregory

Użytkownik

#2015-01-12 11:00:04 
Pracuję w dziae przyjęć dużej hurtownii motoryzacyjnej i niestety mam do dyspozycji ograniczone narzędzia jeśli chodzi o ewidencjonowanie towarów. Może polecicie jakieś sposoby, które usprawnią ten proces?

cho

Użytkownik

#2017-05-25 09:07:56 
Ja też pracuje w tej branży i muszę Ci powiedzieć, że dośc długo się z tym męczyliśmy. Dpiero zlecenie eykietowania na zewnątrz rozwiązało sprawę. Do hurtownii zaczął przyjeżdżać towar doskonale oznaczony, dzięki czemu można go było zacząć dobrze wydawać i sprzedawać. Nie trzeba teraz biegać i szukać, gdzie jest jakaś uszczelka czy kartonik z klockami.

Katjusza

Użytkownik

#2017-05-25 09:43:28 
To jest najlepsze rozwiązanie w miejscu, gdzie stosuje się etykiety czy kody kreskowe. Nadanie towarom lokalizatorów powoduje, że działania operacyjne idą bardzo sprawnie.

zbysław

Użytkownik

#2017-05-25 10:54:13 
Nic dodać nic ująć. Polecam też metodę i polecam zajrzeć tuaj http://multilogistyka.com/uslugi/etykietowanie/, gdzie znajdziesz opis czynności, jakie mogą być podjęte z Twoim towarem. Wierz mi, że etykietowanie to tylko początek całego procesu usprawniania. A etykiety na towarach to nie tylko pomóc dla magazynu, ale także dla działów administracyjnych.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015