Dietetyk Gniezno – prawidłowy jadłospis

Katjusza

Użytkownik

#2015-06-22 16:07:19 
Hejka, zastanawiałam się ostatnio nad tym, jak powinien wygladac mój prawidłowy jadłospis. Czasami mam wrazenie, ze w tym pospiechu jem wszystko na wariata jak leci, potem się dziwnie czuje. Jak rozmawialm o tym z koleżankami w pracy to mi powiedziały, ze może trzeba by było zmienić jadłospis – w sensie uporzadkowac go. One same biegają po dietetykach, siłowniach, maja super figury, a ja zaczynam się czuc jak smietnik :( Macie wiec może jakiegoś sprawdzonego dietetyka w Gnieźnie, który mi by ulozyl taki jadłospis?

zawszeTwoja

Użytkownik

#2017-06-02 02:19:13 
Chyba wiem o czym mówisz – mnie dopadly ktoregos dnia takie gastrologiczne przypadlosci, ze stwierdziłam, ze czas cos z tym zrobić. A to przez to, ze nie jadam regularnie i normalnie. Zresztą jak pewnie większość, która pracuje na co dzień 10-18. Jak masz w takich godzinach zaplanować normalny posiłek? A o obiedzie możesz kompletnie zapomniec…

Palomea

Użytkownik

#2017-06-02 04:16:49 
Dokladnie. Tez tak pracuje – maasakra jakas. Ratuja mnie tylko gorace kubki itp. przypadki….

ciastolinna

Użytkownik

#2017-06-02 06:32:19 
Dziewczyny, ale można to zmienić. Ten dietetyk z Gniezna to dobry trop. Wystarczy przejść się, powiedzieć o co chodzi i ulozy prawidlowy, zdrowy jadłospis.

Palomea

Użytkownik

#2017-06-02 07:18:22 
Okej, a znasz jakiegoś?

ciastolinna

Użytkownik

#2017-06-02 08:11:02 
No raczej ;) Macie tu namiar na przychodnie dietetyczną: https://przyjazny-dietetyk.pl/gniezno. Bylam tam kilka dni temu na pierwszej wizycie. Mnie co prawda moze nie tyle co zrobienie porządku z dieta zmotywowalo do tego, ile fakt, ze chciałabym na wczasach prezentować się w szczupleszej formie, a nie wygladac jak wieloryb. Zmiana nawyków żywieniowych to jedno, a drugie figury ;) mam już rozpisana diete redukcyjna i czekam na efekty. Nie znam innego dietetyka w Gnieźnie. Ale mysle, że tu spokojnie można spróbować.

Katjusza

Użytkownik

#2017-06-02 09:06:38 
okej, to dziękuję za namiar. Zalezy mi na czasie, wiec pewnie już jutro tam zadzwonię. Ostatnio mam naprawdę meksyk w żołądku. Ale nie jadasz tylko warzyw i owoców?

ciastolinna

Użytkownik

#2017-06-02 11:39:38 
Nie, spokojnie, masz też razowy ryż, makaron, kurczaka :) przeżyjesz :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015