Który serwis lodówek przemysłowych w Krakowie polecacie?

gregory

Użytkownik

#2015-01-12 11:00:04 
Szukam namiarów na serwis lodowek gastronomicznych. Najlepiej z Krakowa lub okolic. Mam do naprawienia albo do sprzedania kilka uszkodzonych lodowek i dwie witryny chlodnicze.

cho

Użytkownik

#2017-06-05 22:10:19 
A co jest w nich zepsute, agregaty? Co to za lodówki i ile mają lat?

gregory

Użytkownik

#2017-06-06 01:01:22 
a nie wiem, co jest zepsute, bo nikt ich nie diagnozował:) To kilkunastoletnie lodowki jeszcze polskiej produkcji

Katjusza

Użytkownik

#2017-06-06 02:16:25 
I chcesz to sprzedać? Takie rzeczy oddaje się na złom:)

zbysław

Użytkownik

#2017-06-06 03:40:39 
Jesli do wymiany sa aregaty, to raczej nei opłaca się ich naprawiać. Możliwe jednak że po prostu uciekł z nich czynnik chłodniczy i dlatego nie chłodza. Jesli chodzi o serwis lodówek przemysłowych w Krakowie to tego typu usługi świadczy kilka większych firm, na przykład ta firma http://serwis-lodowek-krakow.pl/. Zamówisz fachowca to przyjdzie i zobaczy czy da się z tymi starymi lodówkami jeszcze cos zrobic. Pewnie od razu przedstawi i wycenę. Sam zobaczysz czy opłaca się je naprawiać czy lepiej oddac je na złom.

gregory

Użytkownik

#2017-06-06 04:54:25 
Szkoda je złomowac, bo wyglądają na niezniszczone pomimo tego, że mają już dobrych kilkanaście lat. Myślałem, że moga się jeszcze do czegoś przydać.

zbysław

Użytkownik

#2017-06-06 07:38:37 
Zrób tak jak mówię, zamów jakiegoś fachowca niech oceni ich stan techniczny. Może rzeczywiście warto je naprawić. Tutaj masz dodatkowego linka do tej firmy http://serwis-lodowek-krakow.pl/komory-chlodnicze-i-mroznicze/. Na tej stronie jest napisane że naprawiają nie tylko lodówki ale i komory chłodnicze, także z pewnością znają się na swojej robocie. Wygladają na prawdziwych profesjonalistów, także warto spróbowac

gregory

Użytkownik

#2017-06-06 09:19:36 
Przekonałes mnie. Jak będe już wiedział co i jak, to dam znac:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015