Architektura wnętrz w Krakowie – potrzebni specjaliści

zbysław

Użytkownik

#2015-01-12 11:00:04 
Witam. Chcę zlecić kompleksowe urządzenie siedziby mojej firmy. Zależy mi na wysokim stopniu nowoczesności bo wiadomo, będzie to wizytówka mojej firmy więc chcę żeby naprawdę robiła wrażenie. Szukam dobrych architektów wnętrz, najlepiej na miejscu, w Krakowie, którzy zaspokoją te oczekiwania

ciastolinna

Użytkownik

#2017-06-07 07:35:28 
To chyba nie będziesz miał problemu ze znalezieniem, zwłaszcza jak interesują cię nowoczesne wnętrza, teraz jest moda na takie nie tylko w firmach ale też w domach czy mieszkaniach prywatnych. Na pewno miałbyś większy problem gdybyś szukał kogoś kto urządzi ci firmę w stylu rustykalnym lub romantycznym heheh. Chociaż może i to nie w takim dużym mieście, architektów wnętrz jest pewnie w krk zatrzęsienie

zbysław

Użytkownik

#2017-06-07 08:32:20 
Na pewno jest wielu ale jak napisałem szukam specjalistów :) a nie pierwszą lepszą firmę, w dodatku z pracownikami którzy dopiero skończyli studia i będą się uczyć na mojej firmie

kojot

Użytkownik

#2017-06-07 11:27:43 
A znasz firmę Marengo Architektura z Myślenic pod Krakowem? Oczywiście działają na terenie Krakowa a nawet całego województwa i sąsiednich. Są dość znani jako świetna firma, to nie tylko dobrze wykwalifikowani architekci ale też prawdziwi pasjonaci tego co robią. No i specjalizują się w nowoczesnych wnętrzach budynków wszelkiego rodzaju

zbysław

Użytkownik

#2017-06-07 12:53:57 
Nie, nie słyszałem ale nie mam żadnej wiedzy na temat tej dziedziny, dopiero niedawno zacząłem się tym interesować jak zdałem sobie sprawę że lepiej będzie powierzyć urządzenie siedziby wznoszonej firmy komuś bardziej ode mnie utalentowanemu i znającemu się na rzeczy :)

kojot

Użytkownik

#2017-06-07 13:02:15 
No jasne, zwłaszcza że chodzi przecież nie tylko o imponujący wygląd ale też bezpieczeństwo, np. konstrukcję, wytrzymałość materiałów itp, architekci to wszystko wiedzą. Tutaj link to tej firmy: http://marengo-architektura.com/, wydaje mi się, że nie znajdziesz lepszej firmy zajmującą się architekturą wnętrz w Krakowie a może nawet w całym województwie, nie bez powodu są tak popularni, zwłaszcza wśród osób chcących nowoczesnych wnętrz

zbysław

Użytkownik

#2017-06-07 14:01:47 
Dziękuję
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015