Który trener personalny w Krakowie układa treningi dla par?

gregory

Użytkownik

#2015-01-12 10:00:04 
Mnie i moją ukochaną zdecydowanie połączył sport. Uważam, że wspólna pasja jest fundamentem świetnego związku i cieszę się, że mam to szczęście. Chcielibyśmy znaleźć wspólnego trenera personalnego. Czy znacie kogoś, kto układa takie treningi w Krakowie? Będę wdzięczny za polecenie.

cho

Użytkownik

#2017-06-09 02:10:31 
W sumie świetny pomysł. Chętnie też spróbowałbym czegoś takiego, na pewno jest też wtedy taniej. A wspólny trening też na pewno zbliża ludzi.

Katjusza

Użytkownik

#2017-06-09 04:10:41 
Potwierdzam, świetna rzecz. Taką możliwość daje studio treningu personalnego, które znajdziecie pod linkiem: http://www.studiosynergy.pl/. W sytuacji, gdy potrzebny Ci jest wykwalifikowany trener personalny Krakow Cię nie zawiedzie. Także w kwestii oferty – tutaj są specjalne karnety dla par, także długoterminowe.

zbysław

Użytkownik

#2017-06-09 07:07:16 
Chodzę z moją ukochaną na tego typu treningi. Przyznam, że motywacja do ćwiczeń jest dużo większa, ponieważ wiadomo, że nie chcemy wyjść na słabeuszy w oczach ukochanej. Jestem pod wrażeniem tego, jak Gabrysia się zmienia – te treningi naprawdę dużo jej dają. I ja także zdecydowanie lepiej się czuję pod każdym względem. Polecam te treningi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015