Gdzie mogę dostać krzesło transportowe do karetki?

Palomea

Użytkownik

#2015-06-22 16:03:56 
Cześć forumowicze i forumowiczki! Pracuję w ośrodku zdrowia i zostałam oddelegowana do zakupu ambulatoryjnego krzesła transportowego, ale nie wiem gdzie coś takiego mogę kupić. Pomożecie mi coś załatwić?

szyszunia

Użytkownik

#2017-06-13 10:47:25 
Niedawno w naszym szpitalu dostaliśmy kilka nowych krzeseł tego typu, ale niestety nie wiem skąd do nas przyjechały. Postaram się od kogoś dowiedzieć i dam Ci znać.

zbysław

Użytkownik

#2017-06-13 11:59:00 
Sprawdź w sklepie ze sprzętem medycznym tam takie rzeczy powinni mieć. Przeważnie w mieście jest kilka takich sklepów. Ja kiedyś kupowałem wózek w takim i okazał się świetny. Nie wiem czy sprzedają też krzesła ambulatoryjne, ale warto spróbować:)

Węgorz_elektryczny

Użytkownik

#2017-06-13 12:43:11 
Jest taki sklep internetowy ze sprzętem BHP, z którego usług korzystamy w naszym ośrodku i tak się składa, że raz zamawialiśmy krzesło transportowe. Zerknij sobie pod link http://www.dowan.com.pl/oferta/pensi-rescue-oy/sprz%C4%99t-ratownictwa-medycznego/sprz%C4%99t-transportu-pacjent%C3%B3w/sk%C5%82adane-krzes%C5%82a-ambulatoryjne/, sprawdź jakie modele mają na stanie. Trudno jest dostać takie krzesła gdziekolwiek indziej, więc myślę, że powinno Ci odpowiadać to co jest na tej stronie.

Palomea

Użytkownik

#2017-06-13 13:23:07 
To jest dokładnie to czego nam potrzeba. Jeszcze do nich zadzwonię i podpytam o ich funkcjonalność, ale myślę, że zdecydujemy się na nie. Dziękuję Wam za porady i pomoc!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015