Gdzie rolety w Poznaniu warto kupić?

gregory

Użytkownik

#2015-01-12 11:00:04 
Takie mam do was pytanko gdzie rolety w Poznaniu warto kupić? No i żeby cenowo też gralo.

cho

Użytkownik

#2017-06-19 06:54:22 
Ja przyznaje ze Sundeco mi bardzo przypadlo do gustu bo przyjechali wymierzyli i zamontowali. W sumie nie musialem zbyt wiele robic. Wiec takie kompleksowe podejście mi się podoba. A wybór rolet u nich jest spory. Mają też materiałowe rzymskie rolety z róznymi wzorami jak widziałem ale to trzeba samemu przejrzeć.

zbysław

Użytkownik

#2017-06-19 08:44:09 
A masz duże pomieszczenie ? Bo jeśli masz male bardzo pomieszczenie to raczej jakieś jasne rolety kupuj.

Katjusza

Użytkownik

#2017-06-19 10:09:41 
Jasne kolory rolet dobrze się sprawdzaja jak pomieszczenie nie jest za bardzo nasłonecznione. To wtedy nie bije tak światło po oczach. A jak ktos pracuje z domu to wtedy rolety to koniecznosc.

kojot

Użytkownik

#2017-06-19 10:54:13 
Nie ma uniwersalnych rozwiązań. Sa dzień noc rolety w Poznaniu na pewno je kupisz. Ja kupowalem w Sundeco przy ostatnim remoncie. Takie rolety masz w zasadzie na kazdapore dnia. No ale oni mają tez żaluzje drewniane np. albo rolety plisowane zalezy na co jestes nastawiony. A do czego ci tych rolet potrzeba?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015