Gdzie kupić modele ciężarówek do sklejania z okresu sprzed WWII?

zbysław

Użytkownik

#2015-01-12 11:00:04 
Wiem, że tego typu modele nie ciszą sie zbyt dużą popularnością, ale może ktos z was zna sklep lub sklepy, gdzie mozna dostać modele ciężarówek do sklejania z okresu początków motoryzacji, z lat 20-tych i 30-tych minionego wieku.

kojot

Użytkownik

#2017-06-26 23:03:36 
Ciężko takie coś spotkać. Większość woli sklejać współczesne ciągniki siodłowe. W ogóle mały jest wybór jesli chodzi o modele pojazdów z okresu sprzed WWII, no może poza żaglowcami i statkami, bo tego jest całkiem sporo.

ten_typ_krzysztof

Użytkownik

#2017-06-27 01:46:31 
Sprawdz sobie tutaj http://agtom.eu/36-samochody. Czasami pojawiają się modele cieżarówek sprzed okresu WWII. Radziłbym poszukać również wśród pojazdów wojskowych z okresu WWI. Tylko w tym przypadku ciężarówki będa już miały oznaczenia i stylistyke wojskową, ale jak pomalujesz je na swój sposób to uzyskasz ich cywilna wersje. Jak interesują cię jakieś konkretne modele ciężarówek do sklejania to napisz do tego sklepu. Może właściciel poszuka w hurtowniach i znajdzie specjalnie coś dla Ciebie.

zbysław

Użytkownik

#2017-06-27 03:38:05 
Coś tam znalazłem pod tym adresem, ale niestety też dużo tego nie ma. Może faktycznie napiszę i znajdą coś dla mnie:)

ten_typ_krzysztof

Użytkownik

#2017-06-27 05:13:47 
Akurat ten sklep modelarski agtom.eu chętnie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, także pewnie sie postarają i coś dla ciebie wynajda.

HalinaKuźniar

Użytkownik

#2017-06-27 07:36:23 
Nie wiem skąd bierze się w was ta chęć do sklejania zabawek:) Mój były chłopak tez się tym zajmował. Potrafił siedzieć nad takim modelem po kilka godzin dziennie. To był jakiś koszmar;) Faktycznie te modele były bardzo ładne, tylko po co tracić czas na zabawki...

ten_typ_krzysztof

Użytkownik

#2017-06-27 07:46:04 
Wiesz, każdy ma swojego bzika. Jedni biegają, inni oglądają filmy, a jeszcze inni puszczają kase na zakładach bukmacherskich. Trzeba jakoś zagospodarowac czas wolny, wazne tylko żeby przy okazji nie zapominać o normalnym świecie

zbysław

Użytkownik

#2017-06-27 09:58:00 
Dzięki Twojej sugestii będę miał ten model ciężarówki do sklejania, którego tak długo szukałem. Jak widać wszystko sie da załatwić trzeba tylko chcieć. A co do modelarstwa, to znam gorsze hobby, także raczej się nie zniechęce:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015