Czy istnieją patenty na wyższe odszkodowanie z AC, co o tym wiadomo?

HalinaKuźniar

Użytkownik

#2015-06-22 14:00:11 
Jakiś czas temu miałam pecha i konieczne było skorzystanie z polisy autocasco. I szybko się okazało że chyba ostatnim celem ubezpieczenia jest to by klient był z niego zadowolony... Kwotę jaką mi dali przemilczę, zastanawiam się czy nie dać ich do sądu, ale może są jakieś inne sposoby by dostać więcej? Doradzicie mi coś?

Kryspin

Użytkownik

#2017-06-29 21:55:10 
W sądzie się umęczysz, narobisz sobie kosztów a znając naszych sędziów to pewnie na koniec i tak ubezpieczyciel wyjdzie na swoje i jeszcze wyjdziesz na naciągaczkę. Sąd sobie daruj bo tam sprawiedliwości nie ma.

gregory

Użytkownik

#2017-06-29 23:40:24 
Różnie bywa z sądami – czasami warto się procesować z ubezpieczalnią dla zasady ale w praktyce robią to głównie osoby które stać na dobrych prawników i na to żeby się trochę w sądzie „ponaparzać”.

oksana

Użytkownik

#2017-06-30 01:13:05 
Polisa AC jest w moim przekonaniu bardziej zachętą by zostawiać tym firmom więcej kasy ale czy to daje realną ochronę? Gdyby nie te wszystkie klauzule i wyłączenia to może miałoby większy sens...

moskwicz

Użytkownik

#2017-06-30 02:29:15 
Interesująco według mnie wygląda ta oferta - http://www.bekerpolska.pl/odszkodowanie-z-ac/61. Firma znana i z renomą więc na pewno można jej zaufać a produkt jaki proponują to dopłata do odszkodowań. Trzeba tylko przedstawić im całą sprawę, wysłać dokumenty i czekać na propozycję z ich strony. Znajomy to przerabiał i twierdzi że potraktowali go bardzo uczciwie, też chodziło o odszkodowanie z AC. Kształtu polis jakie dostajemy nie będę w ogóle komentował.

ten_typ_krzysztof

Użytkownik

#2017-06-30 03:11:06 
Logicznie rzecz biorąc ubezpieczyciel zawsze będzie lawirował i robił co w jego mocy by zapłacić nam mniej niż chcemy. To wszystko jest super fajne dopóki pozostaje na papierze, nie zapominajcie!

Palomea

Użytkownik

#2017-06-30 05:49:09 
Niestety nikomu ufać nie można – ja też miałam przeboje akurat z OC ale to podobne klimaty ogólnie. Na końcu okazuje się że składki płaci się głównie z obowiązku bo poza tym niewiele z nich wynika.

zbysław

Użytkownik

#2017-06-30 08:33:40 
Te dopłaty są chyba jedynym sposobem jaki zostaje. Nie jestem żadnym specjalistą w tej dziedzinie ale nie trafiłem nigdy na żadną alternatywę dla nich.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015