Terapia dla par w Warszawie – gdzie najlepiej się udać?

Węgorz_elektryczny

Użytkownik

#2015-06-22 13:57:34 
Sprawa wygląda następująco: Z moją partnerką żyjemy pod jednym dachem już jakieś 4-5 lat. Kawałek czasu, można powiedzieć. Do tej pory dogadywaliśmy się zupełnie dobrze, czasem się zdarzały jakieś kłótnie, ale w ostatnim czasie to strasznie się nasiliło. Burda może wybuchnąć o samo to, że moje bokserki lezały na podłodze w łazience. Rozumiem, że to może drażnić, ale robić trzygodzinny wykład, plus opieprz, to trochę dla mnei za dużo. Kocham ją strasznie, dlatego nie chcę się rozstawać, ale bez pomocy sobie nie poradzimy. Doradzicie jaiegoś terapeutę dla par?

moskwicz

Użytkownik

#2017-07-18 21:05:12 
Stary, przykro to mówić, ale może najzwyczajniej w sweicie nie pasujecie do siebie i pora się rozstać, żeby jedno drugiego nie niszczyło?

Węgorz_elektryczny

Użytkownik

#2017-07-18 23:17:22 
Wiesz, wolę spróbowa wszystkich środków, nim podejmiemy ten ostateczny. Wpierw chcę spróbowac ratować nasz związek z pomocą osoby, która się w tym specjalizuje. Jeśli terapeuta, czy terapeutka powie, że nie ma czego, to wtedy odpuszczę.

HalinaKuźniar

Użytkownik

#2017-07-19 01:47:52 
Musisz ją strasznie kochać :) Zazdroszczę takiej miłości :) A co do terapii dla par w Warszawie, to moja przyjaciółka była u jednej pani psycholog. Sypało się jej małżeństwo z męzem, wtedy ona znalazła ten link: https://magnoliapsycholog.pl/psycholog-oferta/terapia-dla-par/. Poprosiła go, by z nią poszedł. Na szczęscie facet nie głupi, więc się zgodził. Teraz mówią, że zakochali się w sobie od nowa :)

Węgorz_elektryczny

Użytkownik

#2017-07-19 03:22:57 
O… mówisz, że jest skuteczna?

HalinaKuźniar

Użytkownik

#2017-07-19 05:36:35 
Wiesz, osobiście nie miałam z nią do czynienia, ale pamiętam, jak oni potrafili się żreć. Traz to zupełnie inna para. Widać bijącą od nich miłośc :) Myślę więc, że im skutecznie pomogła.

boxer

Użytkownik

#2017-07-19 06:51:24 
Zgadzam się z koleżanką wyżej. Co prada, ja byłem u niej na innej terapii (nerwica), ale można powiedzieć o niej ze spokojem, że napradwę potrafi pomóc człowiekowi. Jeśli szukacie więc psychologa w Warszawie na Bielanach, to zdecydowanie warto się zainteresować tym linkiem https://magnoliapsycholog.pl/. Powodzenia Wam życzę!

Węgorz_elektryczny

Użytkownik

#2017-07-19 09:06:41 
Rany,ludzie, być może ratujecie mój związek :) Jestem Wam bardzo wdzięczny. Trzymajcie kciuki!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015