Czy znacie jakieś godne uwagi noclegi w Zawoi, najlepiej w pensjonacie?

gregory

Użytkownik

#2015-01-12 11:00:04 
Kompletnie nie orientuję się jak wygląda baza turystyczna w tej okolicy a moja małżonka sobie wymarzyła żeby tam jechać. Oglądała fotki na jakimś blogu i teraz cały czas tylko Zawoja, tylko Babia Góra, zabierz mnie tam... To pojedziemy, co mi szkodzi. Tylko jeszcze gdzieś spać i zjeść. Poratujecie?

zbysław

Użytkownik

#2017-07-23 22:27:28 
Okolica jest fantastyczna krajoznawczo i zdecydowanie warto ją odwiedzić. Żadne zdjęcia tego nie oddają ale nie dziwię się Twojej żonie że jej się spodobało. Tobie się też spodoba :)

Katjusza

Użytkownik

#2017-07-24 00:17:23 
Ja też się nie dziwię ponieważ miejsce jest zjawiskowe – i co ciekawe wcale nie jest tam drogo, zarówno pod kątem gastronomii jak i noclegów. Jest to zaskoczenie zwłaszcza jak na warunki i standard.

kojot

Użytkownik

#2017-07-24 02:01:19 
Tam poza Zawoją są jeszcze jakieś mniejsze wioski i tam też są pensjonaty. No ale znając życie w Zawoi samej wygląda to wszystko najciekawiej.

Palomea

Użytkownik

#2017-07-24 03:44:38 
No jak idzie o noclegi Zawoja według mnie nie ma sobie równych w rejonie Babiej Góry i Skawicy. Zwłaszcza za sprawą tego miejsca – styrnol.pl. Byłam tam jak dotąd dwukrotnie, za każdym razem znakomite wrażenia. Ogromnym plusem jest zaplecze gastronomiczne, karczma serwuje wyborną kuchnię. Porcje spore i zawsze wszystko świeże i ładnie podane. Pokoje prezentują świetny standard również, personel zawsze robi wszystko by gość czuł się dopieszczony.

HalinaKuźniar

Użytkownik

#2017-07-24 06:03:17 
Mam bardzo fajne odczucia z moich wizyt w Beskidzie Żywieckim i w tych okolicach. Aczkolwiek przyznam że do Zawoi jeszcze nie dotarłam choć wiele pozytywów na jej temat słyszałam. Cóż, trzeba będzie ją dodać do turystycznej listy życzeń na kolejne lata.

ten_typ_krzysztof

Użytkownik

#2017-07-24 08:33:50 
Dla mnie zawsze kwestia noclegów w takich miejscach jest ciut problemowa. Jak się jest pierwszy raz nigdy nie wiadomo za bardzo jak to będzie wszystko w praktyce wyglądać. Już parę razy zaliczyłem nieciekawe rozczarowania.

moskwicz

Użytkownik

#2017-07-24 10:24:16 
Najlepiej jest bazować na sprawdzonych opiniach i robić rozeznanie w temacie tak jak kolega – przynajmniej już coś wie odnośnie Zawoi i noclegów tam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015