Co wchodzi w zakres usług kanalizacyjnych w Krakowie?

ciastolinna

Użytkownik

#2015-06-22 16:02:00 
Czym zajmuje się pogotowie kanalizacyjne? Czy tu chodzi tylko o udrożnienie zapchanej toalety albo odplywu w zlewie, czy może też o czyszczenie kanalizacji burzowej na ulicy? Czy jak ktoś świadczy tego typu usługi to zajmuje się również czyszczeniem studni kopanych?

ten_typ_krzysztof

Użytkownik

#2017-07-26 23:38:26 
Pogotowie kanalizacyjne zajmuje się sprawami pilnymi. Jak na przykład wybija Ci woda z toalety, albo ze studzienki przy garażu to wtedy dzwonisz po pogotowie kanalizacyjne, po kilkunastu minutach przyjeżdża ktoś z odpowiednim sprzętem i czyści odpływ albo mechanicznie, albo ciśnieniowo, przy pomocy strumienia wody pod ciśnieniem, ewentualnie z użyciem specjalnych środków, które rozpuszczą osady w rurach.

daria

Użytkownik

#2017-07-27 01:50:53 
raz wzywalam takie pogotowie, jak mi nagle zaczela woda wybijac ze zlewu, okazalo sie ze odplyw calkiem sie zatkal przez obierki z marchwi, probowalam sama czyscic kretem, ale woda wogole nie chciala schodzic i nie mialam wyjscia jak zadzwonic po pomoc. Hydraulikowi oczyszczenie odplywu zajelo chyba 5min:)

ciastolinna

Użytkownik

#2017-07-27 04:07:11 
ile za to zapłaciłaś?

daria

Użytkownik

#2017-07-27 04:31:32 
szkoda mowic:) ale teraz mam nauczke i juz nie splukuje obierek do zlewu, tylko zbieram je reka i wyrzucam do smieci:)

zbysław

Użytkownik

#2017-07-27 06:44:38 
Jak chcesz wiedziec jakie usługi kanalizacyjne w Krakowie realizowane są przez firmy z branży to zajrzyj sobie pod ten adres http://wuko-tech.pl/. Tam masz opisane na czym polega czyszczenie, udraznianie i monitoring kanalizacji i jakie usługi kanalizacyjne sa najczęściej realizowane przez pogotowie kanalizacyjne. Na stronie jest informacja, że zwykle jest to czyszczenie odpływów z umywalek, toalet, brodzików i pisuarow, ale jest też wzmianka że czyszczą ujścia kolektorów czy odpływy kanalizacji burzowej.

ciastolinna

Użytkownik

#2017-07-27 08:16:50 
Czyli jednak chodzi o wszystko co związane z odpływem wody, a nie wiesz czy czyszczą też studnie? Chciałam odmulić studnie na działce, ale sama tego nie zrobie.

zbysław

Użytkownik

#2017-07-27 10:39:18 
Zdaje się, że też się tym zajmują. Teraz nie jestem pewien, ale chyba gdzieś o tym czytałem na ich stronie. Podobno ta firma wuko-tech.pl jest bardzo profesjonalna, także przypuszczam że zajmują się praktycznie wszystkim, co jest związane z instalacjami wodnymi, więc i pewnie pomoga ci z ta studnią.

ciastolinna

Użytkownik

#2017-07-27 11:28:54 
ok, zadzwonie i się dowiem:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015