Polecany laryngolog z Bydgoszczy

kojot

Użytkownik

#2015-01-12 11:00:04 
Potrzebuję dobrego laryngologa z Bydgoszczy, może nawet być prywatnie byle szybko i dokłądnie wykonać badania na słuch. Troche jestem przestraszony bo wydaje mi sie ze w ostatnim miesiacu zaczalem gorzej slyszec. Pomożecie?

ciastolinna

Użytkownik

#2017-08-25 07:50:53 
Z problemami słuchu jest tak że dopiero po długim czasie zauważysz jakieś zmiany. Ucho się przyzwyczaja także drobnych zmian nie jestes w stanie zuaważyć.

Palomea

Użytkownik

#2017-08-25 08:21:24 
Skąd wiesz że ostatni miesiąc nie jest własnie wynikiem pogarszającego się słuchu od wielu lat? Do lekarza trzeba się przejść jeśli masz tylko podejrzenie że coś się dzieje bo prawdą jest że narząd słuchu psuje się powoli i bardzo trudno zauważyć zmiany na bieżąco, powie ci to każdy laryngolog Bydgoszcz stoi na wysokim poziomie pod wzgledem laryngologów ale i tak nie poszłabym do pierwszego lepszego tylko tu http://www.implanty-bydgoszcz.eu/. Też miałam problemy ze słuchem, leczyłam się u nich i jestem zadowolona z rezultatów i cen dlatego polecam.

kojot

Użytkownik

#2017-08-25 10:27:11 
O to własnie chodziło, bardzo dziekuje za wyczerpującą odpowiedź. Zobaczymy co wyjdzie na badaniach bo na serio jestem zmartwiony i mam jakieś złe przeczucia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015