Czy stosowaliście kiedykolwiek tzw. pierścienie na penisa?

ciastolinna

Użytkownik

#2015-06-22 16:02:00 
Mój facet ma problemy z erekcją. Stosuje różne środki farmakologiczne, ale pomaga to tak powiedzmy średnio. Pomyślałam, żeby zamówić ring, czyli tzw. pierścień na członka. Zastanawiam się tylko czy to jest bezpieczne. Wasi faceci używają czegoś takiego?

Palomea

Użytkownik

#2017-09-20 05:04:50 
a co miałoby by być w tym niebezpiecznego? Moim zdaniem calkiem przydatny gadżet, dzięki któremu erekcja jest dłuzsza i mocniejsza. Wiadomo, młody chłopak tego nie potrzebuje, ale jak już facet zaczyna miec problemy to warto stosowac.

Kryspin

Użytkownik

#2017-09-20 05:42:16 
Sam stosuje coś takiego od dłuższego czasu. Mi to nie przeszkadza, a mojej dziewczynie bardzo się podoba, bo pierścień emituje delikatne wibracje no i ja moge dłużej się kochac.

zawszeTwoja

Użytkownik

#2017-09-20 08:40:13 
Zamówcie sobie taki ring na próbe i zobaczycie czy wam to odpowiada czy nie. Pierścienie na penisa nie są drogie, więc możecie śmiało eksperymentować. Pod tym adresem https://intymnosc.pl/pl/92-nakladki-ringi znajdziesz całą gamę tego typu produktów o róznych kształtach i dodatkowych funkcjach. Warto popróbować, tym bardziej że takie gadzety kosztują grosze

ciastolinna

Użytkownik

#2017-09-20 10:48:44 
No drogie faktycznie nie są. Dobra zamówie i zobaczymy, czy to się sprawdzi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015