Polecana firma zajmująca się skuteczną reklamą w internecie

gregory

Użytkownik

#2015-01-12 11:00:04 
Cześć wszystkim. Szukam dobrej firmy zajmującej się ogólnie reklamą w internecie. Mam od miesiąca sklep internetowy z dobrymi cenami bo kupuję prosto od importera ale klientów jak na lekarstwo. Będę wdzięczny za polecenie kogoś sprawdzonego, pozdrawiam.

daria

Użytkownik

#2017-09-26 03:56:50 
Bez dobrej reklamy nigdzie dziś nie zajedziesz co sam zauważyłeś. Ceny możesz mieć nawet dwa razy niższe, a jakość z górnej półki ale co z tego skoro nikt nie dowie się że istniejesz. Odezwij się do tej firmy - grupa-tense.pl/kontakt/, ja korzystałam z ich usług pozycjonowania i nie moge zlego slowa powiedzieć. Pierwsze efekty były widoczne właściwie od razu ale na poważnie wszystko rozkrecilo sie po 3 miesiacach.

moskwicz

Użytkownik

#2017-09-26 06:39:14 
Jakos w to nie wierze. Magiczna metoda która nagle sprowadza klientów nie wiadomo skąd..

zbysław

Użytkownik

#2017-09-26 07:52:27 
Też zdecydowałem się na Grupę Tense i cieszę się że tak zrobiłem. Nie stosują magicznych metod :P tylko pozycjonowanie w necie dzięki czemu jesteś wyżej w przeglądarce. Jeśli się w tym nie orientujesz to poczytaj w necie ;). Firma solidna, działa sprawnie i jest niedroga. Reasumując, gdy interesuje Cię skuteczne i porządne pozycjonowanie stron - Grupa TENSE jest najlepszym wyborem jakiego możesz dokonać.

gregory

Użytkownik

#2017-09-26 10:32:40 
Okay, dzięki za odpowiedzi.

zbysław

Użytkownik

#2017-09-26 11:19:10 
Nie ma sprawy, po to tutaj siedzimy :P Daj znać jak poszło, będzie dla potomnych.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015