Czy korzystałyście kiedyś z Avene płynu micelarnego?

szyszunia

Użytkownik

#2015-01-12 11:00:04 
Mam bardzo wrazliwa skore. Doslownie nie mogę znaleźć sobie nawet kemu który by jej rzeczywiście przypadl do gustu. I tak myslalalam o Avene może to wyprobowac? Czy korzystałyście kiedyś z Avene płynu micelarnego?

oksana

Użytkownik

#2017-12-18 00:12:32 
Co do skóry wrażliwej to staraj się przed każdym wyjściem na słonce wiatr i deszcz po prostu zabezpieczać skore. A jej problem to widocznie cienka warstwa lipidowa i dlatego możesz mieć z nia problem .

ciastolinna

Użytkownik

#2017-12-18 01:21:34 
Wiadomo ze w przypadku skóry wrażliwej to woda termalna jest naprawdę spoko. Bo przynajmniej nie podraznia skóry. A z tego co wiem to wszystkie kosmetyki z Avene maja wode termalna. To nie jest to samo co przegotowana kranówka tylko woda bardzo czysta.

ten_typ_krzysztof

Użytkownik

#2017-12-18 02:55:10 
Na stola ma być czysta ;) A nie na twarz :P co to za jakies dziwne dyskusuje? :P

Palomea

Użytkownik

#2017-12-18 05:06:32 
Zajrzałaś tu https://www.aptekamini.pl/avene-plyn-micelarny-200-ml.html? Tu masz opisane w jednej z aptek jaki dokładnie skłąd ma Avene płyn micelarny no i faktem jest ze to jest do wrażliwej skory ale nie tylko. Jest łagodny a co ważne demakijaż oczu tez nim zrobisz. Lepiej dopłacić te pare złotych ale mieć dobry produkt jeden niż 5 byle jakich.

zawszeTwoja

Użytkownik

#2017-12-18 05:16:28 
Tez kiedyś bylam na aptekamini.pl i przyznaje ze cenowo to maja czasami niezłe promocje można cos ciekaweo sobie wyhaczyc. No i asortyment maja spory dużo dermokosmetyków i kosmetyków z problemami np. zaczerwienieniem, podrażnieniem, pekajacymi naczynkami. Polecam generalnie jak cos do skory ci trzeba : )

Palomea

Użytkownik

#2017-12-18 05:38:18 
Ja to jestem fanką ziół szwedzkich :P i kiedyś je tam kupiłam :P do zaparzania :P naturalne zamiast leków :P

zawszeTwoja

Użytkownik

#2017-12-18 08:14:53 
Nie do końca wiem na czym polega ten fenomen ziol szwedzkich aczkolwiek moja prawie tesciowa tez ma na ich punkcie bzika :P

Palomea

Użytkownik

#2017-12-18 09:01:15 
Jak masz w formie suszonej zioła to normalnie zaparzasz i to pijesz. Tak jak hebratke. Np. na trawienie to się stosuje, na zdrowa skore. Generalnie tak samo jak leki tylko ze zioła to nie leki. To cos pochodzące z natury.

zawszeTwoja

Użytkownik

#2017-12-18 09:10:29 
Może się dam przekonać kiedyś poki co sprawy trawienne załatwiam olejem rycynowym :P powoli ssąc olej ale zioła szwedzkie tez brzmia spoko może cos w nich jest :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015