Gdzie znajdę dobrych dealerów mercedesa?

zbysław

Użytkownik

#2015-01-12 11:00:04 
Szybkie pytanie, jak w temacie. Ma ktoś dobre rozeznanie, którzy sprzedawcy są godni zaufania? Sprawa jest dość pilna bo potrzebuję paru aut do firmy. Trochę tego będzie, więc liczę na dobre rabaty ze strony salonu, ale wiem, że różnie to z nimi bywa.

kojot

Użytkownik

#2019-09-11 12:08:58 
Jeśli interesują Cię sprawdzeni dealerzy aut marki Mercedes to powinieneś zajrzeć sobie na tę stronę https://dealerzyaut.pl/. Masz tam całą listę solidnych sprzedawców z różnych miast w kraju. Ogólnie jak kupujesz dużo tych samochodów, to na pewno możesz liczyć na dobrą ofertę. Polecam ponegocjować trochę, dobra rozmowa i można zyskać naprawdę wiele!

kojot

Użytkownik

#2019-09-11 14:58:01 
Szczególnie opłacalny może być taki zakup przy wyborze leasingu, podejrzewam, że właśnie tak będziesz to finansował. Mnie swego czasu salon Mercedes zaproponował naprawdę dopasowane elastyczne do możliwości finansowanie, a do tego dostałem jeszcze sporo rabatów i spoko ofertę na ubezpieczenie.

zbysław

Użytkownik

#2019-09-11 16:38:42 
Tak, prawdopodobnie będzie to właśnie leasing. Z tego, co już zdążyłem się zorientować, to kredyt w banku kompletnie się nie opłaca. Ktoś kupował w ogóle w taki sposób samochód?

boxer

Użytkownik

#2019-09-11 17:40:10 
Jako osoba prywatna to i owszem, ale w przypadku przedsiębiorców to potwierdzam, że najlepiej leasingować. Mnie auta do firmy sprzedaje już od dawna dealer Toyota, właśnie w leasingu. Co parę lat wymieniam całkowicie flotę, nie martwię się serwisem i przeglądami, nie mam problemów z usterkami. Tak naprawdę łatwiej prowadzi się biznes. Starsze auta wpędzają w koszty.

zbysław

Użytkownik

#2019-09-11 20:34:00 
Super, dzięki śliczne za Wasze porady, na pewno będzie łatwiej kupić auto.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015